zavřít

Letenky Jonesboro Jonesboro Muni (JBR)

Jonesboro Muni (JBR) spadá pod mesto Jonesboro, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Jonesboro Muni, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Jonesboro Muni, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Jonesboro za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Jonesboro - Jonesboro Muni
Medzinárodný názov letiska: Jonesboro - Jonesboro Muni
Letisko patrí k mestu: Letenky Jonesboro 59 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC-6
Kódy letiska: JBR (KJBR)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Jonesboro - Jonesboro Muni

Hľadáte letenky Memphis (MEM) v meste Memphis ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Memphisu - Memphis, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Memphis, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Memphis, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 74 km

Letisko Lambert (STL) patrí k mestu St Louis, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky - Lambert. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Lambert, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 31 km

Nashville (BNA) spadá pod mesto Nashville, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Nashvillu - Nashville, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Nashville, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Nashville za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 441 km

Rezervácia letenky na letisko Jonesboro - Jonesboro Muni

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Jonesboro Muni

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.