zavřít

Letenky Killeen Gray Aaf (GRK)

Gray Aaf (GRK) spadá pod mesto Killeen, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Gray Aaf, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Gray Aaf, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Killeen za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Killeen - Gray Aaf
Medzinárodný názov letiska: Killeen - Robert Gray Aaf
Letisko patrí k mestu: Letenky Killeen 103 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC-6
Kódy letiska: GRK (KGRK)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Killeen - Gray Aaf

Letisko Austin Bergstrom (AUS) patrí k mestu Austin, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky do Austinu - Austin Bergstrom. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Austin Bergstrom, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Austinu lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 22 km

Hľadáte letenky San Antonio (SAT) v meste San Antonio ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - San Antonio, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na San Antonio, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste San Antonio, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 75 km

Fort Worth (DFW) spadá pod mesto Dallas, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Dallasu - Fort Worth , alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Fort Worth , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Dallas za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 92 km

Rezervácia letenky na letisko Killeen - Gray Aaf

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Gray Aaf

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.