zavřít

Letenky Lakehurst Naec (NEL)

Hľadáte letenky Naec (NEL) v meste Lakehurst ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Naec, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Naec, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Lakehurst, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Lakehurst - Naec
Medzinárodný názov letiska: Lakehurst - Lakehurst Naes
Letisko patrí k mestu: Lakehurst
Časové pásmo: UTC-5
Kódy letiska: NEL (KNEL)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Lakehurst - Naec

Newark (EWR) spadá pod mesto New York, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do New Yorku - Newark , alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Newark , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste New York za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 29 km

Letisko John F. Kennedy (JFK) patrí k mestu New York, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky do New Yorku - John F. Kennedy. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na John F. Kennedy, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do New Yorku lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 67 km

Hľadáte letenky La Guardia (LGA) v meste New York ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do New Yorku - La Guardia, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na La Guardia, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste New York, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 58 km

Rezervácia letenky na letisko Lakehurst - Naec

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Naec

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.