zavřít

Letenky Long Beach Long Beach Municipal (LGB)

Long Beach Municipal (LGB) spadá pod mesto Long Beach, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Long Beach Municipal, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Long Beach Municipal, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Long Beach za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Long Beach - Long Beach Municipal
Medzinárodný názov letiska: Long Beach
Letisko patrí k mestu: Long Beach
Časové pásmo: UTC-8
Kódy letiska: LGB (KLGB)
Počet terminálov: 5

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Long Beach - Long Beach Municipal

Hľadáte letenky Los Angeles (LAX) v meste Los Angeles ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Los Angeles, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Los Angeles, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Los Angeles, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 29 km

Letisko John Wayne (SNA) patrí k mestu Santa Ana, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky - John Wayne. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na John Wayne, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 32 km

Lindberg Fld (SAN) spadá pod mesto San Diego, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do San Diega - Lindberg Fld, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Lindberg Fld, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste San Diego za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 121 km

Rezervácia letenky na letisko Long Beach - Long Beach Municipal

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Long Beach Municipal

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.