zavřít

Letenky Long Island Macarthur-islip (ISP)

Hľadáte letenky Macarthur-islip (ISP) v meste Long Island ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Macarthur-islip, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Macarthur-islip, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Long Island, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Long Island - Macarthur-islip
Medzinárodný názov letiska: Islip - Long Island Mac Arthur
Letisko patrí k mestu: Letenky Coram 37 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC-5
Kódy letiska: ISP (KISP)
Počet terminálov: 4

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Long Island - Macarthur-islip

Letisko John F. Kennedy (JFK) patrí k mestu New York, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky do New Yorku - John F. Kennedy. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na John F. Kennedy, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do New Yorku lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 76 km

La Guardia (LGA) spadá pod mesto New York, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do New Yorku - La Guardia, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na La Guardia, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste New York za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 86 km

Hľadáte letenky Newark (EWR) v meste New York ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do New Yorku - Newark , alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Newark , ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste New York, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 119 km

Rezervácia letenky na letisko Long Island - Macarthur-islip

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Macarthur-islip

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.