zavřít

Letenky Los Angeles (LAX)

Hľadáte letenky Los Angeles (LAX) v meste Los Angeles ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Los Angeles, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Los Angeles, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Los Angeles, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Los Angeles
Medzinárodný názov letiska: Los Angeles
Letisko patrí k mestu: Letenky Manhattan Beach 37 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC-8
Kódy letiska: LAX (KLAX)
Počet terminálov: 4

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Los Angeles

Letisko John Wayne (SNA) patrí k mestu Santa Ana, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky - John Wayne. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na John Wayne, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 62 km

Lindberg Fld (SAN) spadá pod mesto San Diego, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do San Diega - Lindberg Fld, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Lindberg Fld, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste San Diego za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 149 km

Hľadáte letenky Rodriguez (TIJ) v meste Tijuana ( Mexiko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Tijuana - Rodriguez , alebo cestujte letecky do Mexika na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Rodriguez , ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Tijuana, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 176 km

Rezervácia letenky na letisko Los Angeles

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Los Angeles

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.