zavřít

Letenky Los Angeles

Mesto leží v štáte Los Angeles. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte do Los Angeles na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta: Los Angeles
Miestny názov mesta: Los Angeles (Zobraziť ďalšie názvy mesta)

Angelopolis, El Pueblo de Nuestra Senora de los Angeles de Porciuncula, El Pueblo de Nuestra Se?ora de los Ángeles de Porciúncula, L.A., LA, Los Andzelas, Los Andželas, Los Angeles, Los Anxhelos, Los Anxhelosi, Los An?eles, Los Ángeles, Los-Andzhehles, Los-Angeleso, Los-An?eleso, Losandzelosa, Losandželosa, Lungsod ng Los Angeles, Os Anxeles - Los Angeles, Os Ánxeles - Los Angeles, ??? ????????, ??? ????????, ??? ???????, ??? ???????, ??? ???????, ??? ???????, ???-????????, ???-????????, ??? ??? ??, ?? ?????, ????????, ??? ?????, ??? ?????, ??? ????????, ???????????, ???-????????, ??????, ???, ??????

Počet obyvateľov:3,69 mil. obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky Jack Northrop Fld Hawthorne Muni (Hawthorne) - 12 km
Správna oblasť: Letenky California

Letenky do Los Angeles a okolí

Los Angeles (LAX) spadá pod mesto Los Angeles, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Los Angeles, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Los Angeles, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Los Angeles za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 19 km

Letisko John Wayne (SNA) patrí k mestu Santa Ana, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky - John Wayne. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na John Wayne, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 46 km

Hľadáte letenky Lindberg Fld (SAN) v meste San Diego ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do San Diega - Lindberg Fld, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Lindberg Fld, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste San Diego, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 135 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí mesta Los Angeles

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.