zavřít

Letenky Miami (MIA)

Hľadáte letenky Miami (MIA) v meste Miami ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Miami - Miami, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Miami, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Miami, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Miami
Medzinárodný názov letiska: Miami
Letisko patrí k mestu: Letenky Fountainbleau 66 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC-5
Kódy letiska: MIA (KMIA)
Počet terminálov: 4

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Miami

Hollywood (FLL) spadá pod mesto Fort Lauderdale, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Fort Lauderdale - Hollywood, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Hollywood, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Fort Lauderdale za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 16 km

Letisko Palm Beach (PBI) patrí k mestu West Palm Beach, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky - Palm Beach. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Palm Beach, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 27 km

Hľadáte letenky Southwest Florida (RSW) v meste Fort Myers ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Fort Myers - Southwest Florida, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Southwest Florida, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Fort Myers, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 163 km

Rezervácia letenky na letisko Miami

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Miami

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.