zavřít

Letenky Milwaukee General Mitchell (MKE)

General Mitchell (MKE) spadá pod mesto Milwaukee, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Milwaukee - General Mitchell , alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na General Mitchell , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Milwaukee za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Milwaukee - General Mitchell
Medzinárodný názov letiska: Milwaukee - General Mitchell
Letisko patrí k mestu: Letenky Milwaukee 579 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC-6
Kódy letiska: MKE (KMKE)
Počet terminálov: 5

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Milwaukee - General Mitchell

Letisko Ohare (ORD) patrí k mestu Chicago, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky do Chicaga - Ohare. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Ohare, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Chicaga lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 4 km

Hľadáte letenky Kent County (GRR) v meste Grand Rapids ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Kent County, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Kent County, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Grand Rapids, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 264 km

Indianapolis (IND) spadá pod mesto Indianapolis, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Indianapolis - Indianapolis, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Indianapolis, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Indianapolis za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 179 km

Rezervácia letenky na letisko Milwaukee - General Mitchell

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska General Mitchell

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.