zavřít

Letenky New York John F. Kennedy (JFK)

John F. Kennedy (JFK) spadá pod mesto New York, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do New Yorku - John F. Kennedy, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na John F. Kennedy, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste New York za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: New York - John F. Kennedy
Medzinárodný názov letiska: New York - John F Kennedy
Letisko patrí k mestu: Letenky Valley Stream 36 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC-5
Kódy letiska: JFK (KJFK)
Počet terminálov: 4

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska New York - John F. Kennedy

Hľadáte letenky La Guardia (LGA) v meste New York ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do New Yorku - La Guardia, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na La Guardia, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste New York, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 11 km

Letisko Newark (EWR) patrí k mestu New York, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky do New Yorku - Newark . Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Newark , potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do New Yorku lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 43 km

Philadelphia (PHL) spadá pod mesto Philadelphia, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Philadelphie - Philadelphia, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Philadelphia, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Philadelphia za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 164 km

Rezervácia letenky na letisko New York - John F. Kennedy

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska John F. Kennedy

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.