zavřít

Letenky New York La Guardia (LGA)

Hľadáte letenky La Guardia (LGA) v meste New York ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do New Yorku - La Guardia, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na La Guardia, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste New York, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: New York - La Guardia
Medzinárodný názov letiska: New York - La Guardia
Letisko patrí k mestu: New York
Časové pásmo: UTC-5
Kódy letiska: LGA (KLGA)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska New York - La Guardia

Letisko John F. Kennedy (JFK) patrí k mestu New York, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky do New Yorku - John F. Kennedy. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na John F. Kennedy, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do New Yorku lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 11 km

Newark (EWR) spadá pod mesto New York, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do New Yorku - Newark , alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Newark , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste New York za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 33 km

Hľadáte letenky Philadelphia (PHL) v meste Philadelphia ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Philadelphie - Philadelphia, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Philadelphia, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Philadelphia, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 155 km

Rezervácia letenky na letisko New York - La Guardia

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska La Guardia

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.