zavřít

Letenky Oklahoma City Tinker Afb (TIK)

Hľadáte letenky Tinker Afb (TIK) v meste Oklahoma City ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Oklahoma City - Tinker Afb, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Tinker Afb, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Oklahoma City, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Oklahoma City - Tinker Afb
Medzinárodný názov letiska: Oklahoma City - Tinker Afb
Letisko patrí k mestu: Letenky Midwest City 55 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC-6
Kódy letiska: TIK (KTIK)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Oklahoma City - Tinker Afb

Letisko Will Rogers World (OKC) patrí k mestu Oklahoma City, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky do Oklahoma City - Will Rogers World. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Will Rogers World, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Oklahoma City lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 24 km

Tulsa (TUL) spadá pod mesto Tulsa, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Tulsa, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Tulsa, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Tulsa za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 167 km

Hľadáte letenky Fort Worth (DFW) v meste Dallas ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Dallasu - Fort Worth , alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Fort Worth , ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Dallas, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 52 km

Rezervácia letenky na letisko Oklahoma City - Tinker Afb

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Tinker Afb

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.