zavřít

Letenky Oklahoma City Will Rogers World (OKC)

Letisko Will Rogers World (OKC) patrí k mestu Oklahoma City, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky do Oklahoma City - Will Rogers World. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Will Rogers World, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Oklahoma City lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Oklahoma City - Will Rogers World
Medzinárodný názov letiska: Oklahoma City - Will Rogers World
Letisko patrí k mestu: Letenky Oklahoma City 533 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC-6
Kódy letiska: OKC (KOKC)
Počet terminálov: 4

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Oklahoma City - Will Rogers World

Hľadáte letenky Tulsa (TUL) v meste Tulsa ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Tulsa, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Tulsa, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Tulsa, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 191 km

Fort Worth (DFW) spadá pod mesto Dallas, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Dallasu - Fort Worth , alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Fort Worth , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Dallas za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 72 km

Letisko Dallas Love Fld (DAL) patrí k mestu Dallas, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky do Dallasu - Dallas Love Fld. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Dallas Love Fld, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Dallasu lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 91 km

Rezervácia letenky na letisko Oklahoma City - Will Rogers World

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Will Rogers World

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.