zavřít

Letenky Palmer Municipal (PAQ)

Hľadáte letenky Municipal (PAQ) v meste Anchorage ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Anchorage - Municipal, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Municipal, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Anchorage, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Palmer - Municipal
Medzinárodný názov letiska: Palmer - Palmer Muni
Letisko patrí k mestu: Letenky Anchorage 260 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC-9
Kódy letiska: PAQ (PAAQ)
Počet terminálov: 3

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Palmer - Municipal

Letisko Wainwright As (AIN) patrí k mestu Anchorage, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky do Anchorage - Wainwright As. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Wainwright As, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Anchorage lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 1500 km

Vancouver (YVR) spadá pod mesto Vancouver, ktoré ležia v štáte Kanada. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Vancouveru - Vancouver, alebo cestujte letecky do Kanady na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Vancouver, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Vancouver za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 3036 km

Hľadáte letenky Tacoma (SEA) v meste Seattle ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Seattlu - Tacoma, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Tacoma, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Seattle, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 3169 km

Rezervácia letenky na letisko Palmer - Municipal

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Municipal

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.