zavřít

Letenky Philadelphia

Mesto leží v štáte Philadelphia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte do Philadelphie na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta: Philadelphia
Miestny názov mesta: Philadelphia (Zobraziť ďalšie názvy mesta)

Filadelfia, Filadelfija, Filadelfio, Filadelfi?a, Filad?lfia, Filadélfia, Philadelphia, Philadelphie, ??????????, ???????????, ??????????, ???????????, ???????????, ????????, ??????????, ????????, ??, ???, ?????, ????? ?

Počet obyvateľov:1,52 mil. obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky Philadelphia - 9 km
Správna oblasť: Letenky Pennsylvania

Letenky do Philadelphie a okolí

Philadelphia (PHL) spadá pod mesto Philadelphia, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Philadelphie - Philadelphia, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Philadelphia, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Philadelphia za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 9 km

Hľadáte letenky Newark (EWR) v meste New York ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do New Yorku - Newark , alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Newark , ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste New York, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 113 km

Letisko La Guardia (LGA) patrí k mestu New York, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky do New Yorku - La Guardia. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na La Guardia, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do New Yorku lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 146 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí mesta Philadelphia

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.