zavřít

Letenky Portland (PWM)

Hľadáte letenky Portland (PWM) v meste Portland ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Portlandu - Portland, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Portland, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Portland, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Portland
Medzinárodný názov letiska: Portland
Letisko patrí k mestu: Portland
Časové pásmo: UTC-5
Kódy letiska: PWM (KPWM)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Portland

Logan (BOS) spadá pod mesto Boston, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Logan, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Logan, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Boston za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 91 km

Letisko Theodore Francis (PVD) patrí k mestu Providence, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky - Theodore Francis. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Theodore Francis, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 143 km

Hľadáte letenky Bradley (BDL) v meste Hartford ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Bradley, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Bradley, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Hartford, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 271 km

Rezervácia letenky na letisko Portland

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Portland

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.