zavřít

Letenky Red River Grand Forks Afb (RDR)

Grand Forks Afb (RDR) spadá pod mesto Red River, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Grand Forks Afb, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Grand Forks Afb, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Red River za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Red River - Grand Forks Afb
Medzinárodný názov letiska: Red River - Grand Forks Afb
Letisko patrí k mestu: Letenky Grand Forks 48 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC-6
Kódy letiska: RDR (KRDR)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Red River - Grand Forks Afb

Hľadáte letenky St Paul (MSP) v meste Minneapolis ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - St Paul, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na St Paul, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Minneapolis, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 466 km

Letisko Des Moines (DSM) patrí k mestu Des Moines, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky - Des Moines. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Des Moines, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 421 km

Regina (YQR) spadá pod mesto Regina, ktoré ležia v štáte Kanada. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Regina, alebo cestujte letecky do Kanady na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Regina, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Regina za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 809 km

Rezervácia letenky na letisko Red River - Grand Forks Afb

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Grand Forks Afb

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.