zavřít

Letenky San Antonio Kelly Afb (SKF)

Kelly Afb (SKF) spadá pod mesto San Antonio, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Kelly Afb, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Kelly Afb, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste San Antonio za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: San Antonio - Kelly Afb
Medzinárodný názov letiska: San Antonio - Lackland Afb Kelly Fld Annex
Letisko patrí k mestu: Letenky San Antonio 1,26 mil. obyvatel
Časové pásmo: UTC-6
Kódy letiska: SKF (KSKF)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska San Antonio - Kelly Afb

Letisko San Antonio (SAT) patrí k mestu San Antonio, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky - San Antonio. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na San Antonio, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 13 km

Hľadáte letenky Austin Bergstrom (AUS) v meste Austin ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Austinu - Austin Bergstrom, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Austin Bergstrom, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Austin, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 102 km

George Bush Intercntl. (IAH) spadá pod mesto Houston, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Houstonu - George Bush Intercntl., alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na George Bush Intercntl., ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Houston za skvelé ceny.

Rezervácia letenky na letisko San Antonio - Kelly Afb

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Kelly Afb

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.