zavřít

Letenky San Antonio (SAT)

San Antonio (SAT) spadá pod mesto San Antonio, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - San Antonio, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na San Antonio, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste San Antonio za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: San Antonio
Medzinárodný názov letiska: San Antonio
Letisko patrí k mestu: Letenky San Antonio 1,26 mil. obyvatel
Časové pásmo: UTC-6
Kódy letiska: SAT (KSAT)
Počet terminálov: 3

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska San Antonio

Letisko Austin Bergstrom (AUS) patrí k mestu Austin, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky do Austinu - Austin Bergstrom. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Austin Bergstrom, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Austinu lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 90 km

Hľadáte letenky George Bush Intercntl. (IAH) v meste Houston ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Houstonu - George Bush Intercntl., alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na George Bush Intercntl., ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Houston, či požičanie auta z autopožičovne.

William P Hobby (HOU) spadá pod mesto Houston, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Houstonu - William P Hobby, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na William P Hobby, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Houston za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 355 km

Rezervácia letenky na letisko San Antonio

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska San Antonio

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.