zavřít

Letenky Smithfield North Central (SFZ)

Hľadáte letenky North Central (SFZ) v meste Smithfield ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - North Central, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na North Central, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Smithfield, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Smithfield - North Central
Medzinárodný názov letiska: Smithfield - North Central State
Letisko patrí k mestu: Letenky Woonsocket 46 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC-5
Kódy letiska: SFZ (KSFZ)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Smithfield - North Central

Theodore Francis (PVD) spadá pod mesto Providence, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Theodore Francis, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Theodore Francis, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Providence za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 10 km

Letisko Logan (BOS) patrí k mestu Boston, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky - Logan. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Logan, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 56 km

Hľadáte letenky Bradley (BDL) v meste Hartford ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Bradley, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Bradley, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Hartford, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 133 km

Rezervácia letenky na letisko Smithfield - North Central

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska North Central

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.