zavřít

Letenky Tampa (TPA)

Tampa (TPA) spadá pod mesto Tampa, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Tampy - Tampa, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Tampa, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Tampa za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Tampa
Medzinárodný názov letiska: Tampa
Letisko patrí k mestu: Letenky Egypt Lake-Leto 46 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC-5
Kódy letiska: TPA (KTPA)
Počet terminálov: 3

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Tampa

Hľadáte letenky Orlando (MCO) v meste Orlando ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Orlanda - Orlando, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Orlando, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Orlando, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 136 km

Letisko Southwest Florida (RSW) patrí k mestu Fort Myers, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky do Fort Myers - Southwest Florida. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Southwest Florida, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Fort Myers lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 89 km

Jacksonville (JAX) spadá pod mesto Jacksonville, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Jacksonville - Jacksonville, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Jacksonville, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Jacksonville za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 102 km

Rezervácia letenky na letisko Tampa

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Tampa

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.