zavřít

Letenky Waukegan Memorial (UGN)

Memorial (UGN) spadá pod mesto Waukegan, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Memorial, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Memorial, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Waukegan za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Waukegan - Memorial
Medzinárodný názov letiska: Chicago - Waukegan Rgnl
Letisko patrí k mestu: Letenky Waukegan 93 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC-6
Kódy letiska: UGN (KUGN)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Waukegan - Memorial

Letisko Ohare (ORD) patrí k mestu Chicago, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky do Chicaga - Ohare. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Ohare, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Chicaga lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 4 km

Hľadáte letenky Kent County (GRR) v meste Grand Rapids ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Kent County, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Kent County, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Grand Rapids, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 261 km

Indianapolis (IND) spadá pod mesto Indianapolis, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Indianapolis - Indianapolis, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Indianapolis, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Indianapolis za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 176 km

Rezervácia letenky na letisko Waukegan - Memorial

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Memorial

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.