zavřít

Letenky White Plains Westchester County Apt (HPN)

Westchester County Apt (HPN) spadá pod mesto White Plains, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Westchester County Apt, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Westchester County Apt, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste White Plains za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: White Plains - Westchester County Apt
Medzinárodný názov letiska: White Plains - Westchester Co
Letisko patrí k mestu: Letenky White Plains 57 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC-5
Kódy letiska: HPN (KHPN)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska White Plains - Westchester County Apt

Letisko La Guardia (LGA) patrí k mestu New York, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky do New Yorku - La Guardia. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na La Guardia, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do New Yorku lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 20 km

Hľadáte letenky John F. Kennedy (JFK) v meste New York ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do New Yorku - John F. Kennedy, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na John F. Kennedy, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste New York, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 15 km

Newark (EWR) spadá pod mesto New York, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do New Yorku - Newark , alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Newark , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste New York za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 53 km

Rezervácia letenky na letisko White Plains - Westchester County Apt

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Westchester County Apt

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.