zavřít

Letenky Belehrad Beograd (BEG)

Hľadáte letenky Beograd (BEG) v meste Belehrad ( Srbsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Beograd, alebo cestujte letecky do Srbska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Beograd, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Belehrad, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Belehrad - Beograd
Medzinárodný názov letiska: Beograd
Letisko patrí k mestu: Letenky Zemun 156 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Srbsko
Časové pásmo: UTC+1
Kódy letiska: BEG (LYBE)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Belehrad - Beograd

Giarmata (TSR) spadá pod mesto Temešvár, ktoré ležia v štáte Rumunsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Temešvári - Giarmata, alebo cestujte letecky do Rumunska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Giarmata, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Temešvár za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 154 km

Letisko Butmir (SJJ) patrí k mestu Sarajevo, domovskou krajinou ktorého je Bosna a Hercegovina. Rezervujte si letenky do Sarajeva - Butmir. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Butmir, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Sarajeva lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 243 km

Hľadáte letenky Pristina (PRN) v meste Pristina ( Macedónsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Pristina, alebo cestujte letecky do Macedónska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Pristina, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Pristina, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 247 km

Rezervácia letenky na letisko Belehrad - Beograd

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Beograd

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.