zavřít

Letenky Belehrad Beograd (BEG)

Beograd (BEG) spadá pod mesto Belehrad, ktoré ležia v štáte Srbsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Beograd, alebo cestujte letecky do Srbska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Beograd, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Belehrad za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Belehrad - Beograd
Medzinárodný názov letiska: Beograd
Letisko patrí k mestu: Letenky Zemun 156 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Srbsko
Časové pásmo: UTC+1
Kódy letiska: BEG (LYBE)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Belehrad - Beograd

Letisko Giarmata (TSR) patrí k mestu Temešvár, domovskou krajinou ktorého je Rumunsko. Rezervujte si letenky do Temešvári - Giarmata. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Giarmata, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Temešvári lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 154 km

Hľadáte letenky Butmir (SJJ) v meste Sarajevo ( Bosna a Hercegovina)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Sarajeva - Butmir, alebo cestujte letecky do Bosny a Hercegoviny na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Butmir, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Sarajevo, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 243 km

Pristina (PRN) spadá pod mesto Pristina, ktoré ležia v štáte Macedónsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Pristina, alebo cestujte letecky do Macedónska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Pristina, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Pristina za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 247 km

Rezervácia letenky na letisko Belehrad - Beograd

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Beograd

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.