zavřít

Letenky Belehrad

Mesto leží v štáte Belehrad. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte do Belehradu na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta: Belehrad
Miestny názov mesta: Belgrade (Zobraziť ďalšie názvy mesta)

Belehrad, Belgrad, Belgrada, Belgradas, Belgrade, Belgrado, Belgradu, Belgradum, Belgrau, Belgráu, Beograd, Beogradi, Beogrado, Bělehrad, Singidunum, ?????????, ???????, ???????, ?????, ??????, ???????, ????????, ??????, ?????, ?????

Počet obyvateľov:1,27 mil. obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky Beograd (Belehrad) - 18 km
Správna oblasť: Letenky
Štát: Letenky Srbsko

Letenky do Belehradu a okolí

Hľadáte letenky Beograd (BEG) v meste Belehrad ( Srbsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Beograd, alebo cestujte letecky do Srbska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Beograd, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Belehrad, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 18 km

Letisko Giarmata (TSR) patrí k mestu Temešvár, domovskou krajinou ktorého je Rumunsko. Rezervujte si letenky do Temešvári - Giarmata. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Giarmata, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Temešvári lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 141 km

Pristina (PRN) spadá pod mesto Pristina, ktoré ležia v štáte Macedónsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Pristina, alebo cestujte letecky do Macedónska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Pristina, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Pristina za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 242 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Nájdite lacné letenky aj na najbližších letiskách.

Mestá v okolí mesta Belehrad

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.