zavřít

Letenky Anuradhapura (ADP)

Hľadáte letenky Anuradhapura (ADP) v meste Anuradhapura ( Srí Lanka)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Anuradhapura, alebo cestujte letecky na Srí Lanke na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Anuradhapura, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Anuradhapura, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Anuradhapura
Medzinárodný názov letiska: Anuradhapura
Letisko patrí k mestu: Anuradhapura
Časové pásmo: UTC+6
Kódy letiska: ADP (VCCA)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Anuradhapura

Letisko Bandaranaike (CMB) patrí k mestu Colombo, domovskou krajinou ktorého je Srí Lanka. Rezervujte si letenky - Bandaranaike. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Bandaranaike, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 64 km

Thiruvananthapuram (TRV) spadá pod mesto Thiruvananthapuram, ktoré ležia v štáte India. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Thiruvananthapuram - Thiruvananthapuram, alebo cestujte letecky do Indie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Thiruvananthapuram, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Thiruvananthapuram za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 390 km

Hľadáte letenky Chennai (MAA) v meste Chennai ( India)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Chennai, alebo cestujte letecky do Indie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Chennai, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Chennai, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 92 km

Rezervácia letenky na letisko Anuradhapura

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Anuradhapura

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.