zavřít

Letenky Anuradhapura (ADP)

Letisko Anuradhapura (ADP) patrí k mestu Anuradhapura, domovskou krajinou ktorého je Srí Lanka. Rezervujte si letenky - Anuradhapura. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Anuradhapura, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Anuradhapura
Medzinárodný názov letiska: Anuradhapura
Letisko patrí k mestu: Anuradhapura
Časové pásmo: UTC+6
Kódy letiska: ADP (VCCA)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Anuradhapura

Bandaranaike (CMB) spadá pod mesto Colombo, ktoré ležia v štáte Srí Lanka. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Bandaranaike, alebo cestujte letecky na Srí Lanke na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Bandaranaike, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Colombo za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 64 km

Hľadáte letenky Thiruvananthapuram (TRV) v meste Thiruvananthapuram ( India)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Thiruvananthapuram - Thiruvananthapuram, alebo cestujte letecky do Indie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Thiruvananthapuram, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Thiruvananthapuram, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 390 km

Letisko Chennai (MAA) patrí k mestu Chennai, domovskou krajinou ktorého je India. Rezervujte si letenky - Chennai. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Chennai, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 92 km

Rezervácia letenky na letisko Anuradhapura

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Anuradhapura

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.