zavřít

Letenky Colombo Ratmalana (RML)

Hľadáte letenky Ratmalana (RML) v meste Colombo ( Srí Lanka)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Ratmalana, alebo cestujte letecky na Srí Lanke na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Ratmalana, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Colombo, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Colombo - Ratmalana
Medzinárodný názov letiska: Colombo - Colombo Ratmalana
Letisko patrí k mestu: Colombo
Časové pásmo: UTC+6
Kódy letiska: RML (VCCC)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Colombo - Ratmalana

Bandaranaike (CMB) spadá pod mesto Colombo, ktoré ležia v štáte Srí Lanka. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Bandaranaike, alebo cestujte letecky na Srí Lanke na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Bandaranaike, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Colombo za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 7 km

Letisko Thiruvananthapuram (TRV) patrí k mestu Thiruvananthapuram, domovskou krajinou ktorého je India. Rezervujte si letenky do Thiruvananthapuram - Thiruvananthapuram. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Thiruvananthapuram, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Thiruvananthapuram lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 332 km

Hľadáte letenky Chennai (MAA) v meste Chennai ( India)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Chennai, alebo cestujte letecky do Indie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Chennai, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Chennai, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 123 km

Rezervácia letenky na letisko Colombo - Ratmalana

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Ratmalana

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.