zavřít

Letenky Colombo

Mesto leží v štáte Colombo. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte do Colomba na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta: Colombo
Miestny názov mesta: Colombo (Zobraziť ďalšie názvy mesta)

Colombo, Columbo, Kolombo, ???????, ???????, ???????, ??????, ????????, ????, ?????, ???????, ????, ???, ???

Počet obyvateľov:648 tisíc obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky Ratmalana (Colombo) - 5 km
Správna oblasť: Letenky Western

Letenky do Colomba a okolí

Letisko Bandaranaike (CMB) patrí k mestu Colombo, domovskou krajinou ktorého je Srí Lanka. Rezervujte si letenky - Bandaranaike. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Bandaranaike, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 6 km

Hľadáte letenky Thiruvananthapuram (TRV) v meste Thiruvananthapuram ( India)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Thiruvananthapuram - Thiruvananthapuram, alebo cestujte letecky do Indie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Thiruvananthapuram, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Thiruvananthapuram, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 327 km

Chennai (MAA) spadá pod mesto Chennai, ktoré ležia v štáte India. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Chennai, alebo cestujte letecky do Indie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Chennai, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Chennai za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 123 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Nájdite lacné letenky aj na najbližších letiskách.

Mestá v okolí mesta Colombo

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.