zavřít

Letenky Zürich Zurich (ZRH)

Letisko Zurich (ZRH) patrí k mestu Zürich, domovskou krajinou ktorého je Švajčiarsko. Rezervujte si letenky do Zürichu - Zurich. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Zurich, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Zürichu lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Zürich - Zurich
Medzinárodný názov letiska: Zurich
Letisko patrí k mestu: Letenky Zürich Kreis 11 54 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+1
Kódy letiska: ZRH (LSZH)
Počet terminálov: 3

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Zürich - Zurich

Hľadáte letenky Friedrichshafen (FDH) v meste Friedrichshafen ( Nemecko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Friedrichshafen, alebo cestujte letecky do Nemecka na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Friedrichshafen, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Friedrichshafen, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 109 km

St Gallen Altenrhein (ACH) spadá pod mesto Altenrhein, ktoré ležia v štáte Švajčiarsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - St Gallen Altenrhein, alebo cestujte letecky do Švajčiarska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na St Gallen Altenrhein, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Altenrhein za skvelé ceny.

Letisko Belp (BRN) patrí k mestu Bern, domovskou krajinou ktorého je Švajčiarsko. Rezervujte si letenky - Belp. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Belp, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 132 km

Rezervácia letenky na letisko Zürich - Zurich

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Zurich

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.