zavřít

Letenky Eskilstuna (EKT)

Hľadáte letenky Eskilstuna (EKT) v meste Eskilstuna ( Švédsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Eskilstuna, alebo cestujte letecky do Švédska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Eskilstuna, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Eskilstuna, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Eskilstuna
Medzinárodný názov letiska: Eskilstuna
Letisko patrí k mestu: Letenky Eskilstuna 59 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+1
Kódy letiska: EKT (ESSU)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Eskilstuna

Kungsangen (NRK) spadá pod mesto Norrkoping, ktoré ležia v štáte Švédsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Kungsangen, alebo cestujte letecky do Švédska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Kungsangen, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Norrkoping za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 96 km

Letisko Arlanda (ARN) patrí k mestu Štokholm, domovskou krajinou ktorého je Švédsko. Rezervujte si letenky - Arlanda. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Arlanda, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 138 km

Hľadáte letenky Saab (LPI) v meste Linkoping ( Švédsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Saab, alebo cestujte letecky do Švédska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Saab, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Linkoping, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 152 km

Rezervácia letenky na letisko Eskilstuna

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Eskilstuna

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.