zavřít

Letenky Goteborg

Mesto leží v štáte Goteborg. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte do Goteborgu na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta: Goteborg
Miestny názov mesta: Göteborg (Zobraziť ďalšie názvy mesta)

Goeteborg, Goteburg, Gotemburgo, Gotenburg, Gothenburg, Gothoburgum, Gottenborg, Göteborg, G?teborga, ???????????, ?????????, ????????, ????????, ??????, ???

Počet obyvateľov:515 tisíc obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky Save (Gothenborg) - 12 km
Správna oblasť: Letenky Västra Götaland

Letenky do Goteborgu a okolí

Hľadáte letenky Save (GSE) v meste Goteborg ( Švédsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Goteborgu - Save, alebo cestujte letecky do Švédska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Save, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Goteborg, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 12 km

Landvetter (GOT) spadá pod mesto Goteborg, ktoré ležia v štáte Švédsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Goteborgu - Landvetter, alebo cestujte letecky do Švédska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Landvetter, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Goteborg za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 35 km

Letisko Tirstrup (AAR) patrí k mestu Aarhus, domovskou krajinou ktorého je Dánsko. Rezervujte si letenky - Tirstrup. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Tirstrup, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 215 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Nájdite lacné letenky aj na najbližších letiskách.

Mestá v okolí mesta Goteborg

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.