zavřít

Letenky Gothenborg Save (GSE)

Letisko Save (GSE) patrí k mestu Goteborg, domovskou krajinou ktorého je Švédsko. Rezervujte si letenky do Goteborgu - Save. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Save, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Goteborgu lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Gothenborg - Save
Medzinárodný názov letiska: Gothenborg - Save
Letisko patrí k mestu: Letenky Goteborg 515 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+1
Kódy letiska: GSE (ESGP)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Gothenborg - Save

Landvetter (GOT) spadá pod mesto Goteborg, ktoré ležia v štáte Švédsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Goteborgu - Landvetter, alebo cestujte letecky do Švédska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Landvetter, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Goteborg za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 47 km

Hľadáte letenky Tirstrup (AAR) v meste Aarhus ( Dánsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Tirstrup, alebo cestujte letecky do Dánska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Tirstrup, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Aarhus, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 213 km

Letisko Aalborg (AAL) patrí k mestu Aalborg, domovskou krajinou ktorého je Dánsko. Rezervujte si letenky - Aalborg. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Aalborg, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 237 km

Rezervácia letenky na letisko Gothenborg - Save

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Save

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.