zavřít

Letenky Halmstad (HAD)

Halmstad (HAD) spadá pod mesto Halmstad, ktoré ležia v štáte Švédsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Halmstad, alebo cestujte letecky do Švédska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Halmstad, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Halmstad za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Halmstad
Medzinárodný názov letiska: Halmstad
Letisko patrí k mestu: Letenky Halmstad 56 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+1
Kódy letiska: HAD (ESMT)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Halmstad

Letisko Kastrup (CPH) patrí k mestu Kodaň, domovskou krajinou ktorého je Dánsko. Rezervujte si letenky do Kodane - Kastrup. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Kastrup, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Kodane lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 118 km

Hľadáte letenky Landvetter (GOT) v meste Goteborg ( Švédsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Goteborgu - Landvetter, alebo cestujte letecky do Švédska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Landvetter, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Goteborg, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 121 km

Save (GSE) spadá pod mesto Goteborg, ktoré ležia v štáte Švédsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Goteborgu - Save, alebo cestujte letecky do Švédska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Save, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Goteborg za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 158 km

Rezervácia letenky na letisko Halmstad

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Halmstad

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.