zavřít

Letenky Helsingborg Angelholm (AGH)

Angelholm (AGH) spadá pod mesto Helsingborg, ktoré ležia v štáte Švédsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Angelholm, alebo cestujte letecky do Švédska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Angelholm, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Helsingborg za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Helsingborg - Angelholm
Medzinárodný názov letiska: Angelholm
Letisko patrí k mestu: Letenky Helsingborg 91 tisíc obyvatel
Časové pásmo: neznáme
Kódy letiska: AGH (ESDB)
Počet terminálov:

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Helsingborg - Angelholm

Hľadáte letenky Kastrup (CPH) v meste Kodaň ( Dánsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Kodane - Kastrup, alebo cestujte letecky do Dánska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Kastrup, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Kodaň, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 77 km

Letisko Landvetter (GOT) patrí k mestu Goteborg, domovskou krajinou ktorého je Švédsko. Rezervujte si letenky do Goteborgu - Landvetter. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Landvetter, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Goteborgu lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 161 km

Save (GSE) spadá pod mesto Goteborg, ktoré ležia v štáte Švédsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Goteborgu - Save, alebo cestujte letecky do Švédska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Save, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Goteborg za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 194 km

Rezervácia letenky na letisko Helsingborg - Angelholm

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Angelholm

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.