zavřít

Letenky Štokholm

Mesto leží v štáte Štokholm. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte do Štokholmu na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta: Štokholm
Miestny názov mesta: Stockholm (Zobraziť ďalšie názvy mesta)

Estocolm, Estocolme, Estocolmo, Estocolmo - Stockholm, Estoc?lme, Estokolmo, Holmia, Stoccolma, Stockholbma, Stockholm, Stockholms kommun, Stockholms kommuna, Stocolm, Stokgol m, Stokholm, Stokholma, Stokholmas, Stokholmo, Stokkholm, Stokkholms kommuna, Stokkholmur, Stokkhólm, Stokkhólms kommuna, Stokkhólmur, Stócólm, Sztokholm, Sztokh?lm, Tukholma, Štokholm, ?????????, ?????????, ????????, ????????, ???????, ????????, ????????, ????????, ?????????, ?????????, ???????, ?????, ????

Počet obyvateľov:1,25 mil. obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky Bromma (Štokholm) - 14 km
Správna oblasť: Letenky Stockholms Län

Letenky do Štokholmu a okolí

Letisko Arlanda (ARN) patrí k mestu Štokholm, domovskou krajinou ktorého je Švédsko. Rezervujte si letenky - Arlanda. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Arlanda, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 38 km

Kungsangen (NRK) spadá pod mesto Norrkoping, ktoré ležia v štáte Švédsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Kungsangen, alebo cestujte letecky do Švédska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Kungsangen, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Norrkoping za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 216 km

Hľadáte letenky Saab (LPI) v meste Linkoping ( Švédsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Saab, alebo cestujte letecky do Švédska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Saab, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Linkoping, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 282 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Nájdite lacné letenky aj na najbližších letiskách.

Mestá v okolí mesta Štokholm

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.