zavřít

Letenky Benátky Marco Polo (VCE)

Letisko Marco Polo (VCE) patrí k mestu Benátky, domovskou krajinou ktorého je Taliansko. Rezervujte si letenky do Benátok - Marco Polo. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Marco Polo, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Benátok lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Benátky - Marco Polo
Medzinárodný názov letiska: Venice - Venezia Tessera
Letisko patrí k mestu: Letenky Benátky 271 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+1
Kódy letiska: VCE (LIPZ)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Benátky - Marco Polo

Hľadáte letenky Treviso (TSF) v meste Treviso ( Taliansko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Trevisa - Treviso, alebo cestujte letecky do Talianska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Treviso, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Treviso, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 23 km

Dei Legionari (TRS) spadá pod mesto Terst, ktoré ležia v štáte Taliansko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Dei Legionari, alebo cestujte letecky do Talianska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Dei Legionari, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Terst za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 129 km

Letisko Bolzano (BZO) patrí k mestu Bolzano, domovskou krajinou ktorého je Taliansko. Rezervujte si letenky - Bolzano. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Bolzano, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 154 km

Rezervácia letenky na letisko Benátky - Marco Polo

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Marco Polo

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.