zavřít

Letenky Florencia Peretola (FLR)

Peretola (FLR) spadá pod mesto Florencia, ktoré ležia v štáte Taliansko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Peretola, alebo cestujte letecky do Talianska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Peretola, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Florencia za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Florencia - Peretola
Medzinárodný názov letiska: Firenze - Peretola
Letisko patrí k mestu: Letenky Sesto Fiorentino 47 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+1
Kódy letiska: FLR (LIRQ)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Florencia - Peretola

Letisko Guglielmo Marconi (BLQ) patrí k mestu Bologna, domovskou krajinou ktorého je Taliansko. Rezervujte si letenky do Bologni - Guglielmo Marconi. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Guglielmo Marconi, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Bologni lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 80 km

Hľadáte letenky Galileo Galilei (PSA) v meste Pisa ( Taliansko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Pisy - Galileo Galilei, alebo cestujte letecky do Talianska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Galileo Galilei, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Pisa, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 91 km

Miramare (RMI) spadá pod mesto Rimini, ktoré ležia v štáte Taliansko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Miramare, alebo cestujte letecky do Talianska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Miramare, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Rimini za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 158 km

Rezervácia letenky na letisko Florencia - Peretola

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Peretola

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.