zavřít

Letenky Forli Luigi Ridolfi (FRL)

Luigi Ridolfi (FRL) spadá pod mesto Forli, ktoré ležia v štáte Taliansko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Luigi Ridolfi, alebo cestujte letecky do Talianska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Luigi Ridolfi, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Forli za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Forli - Luigi Ridolfi
Medzinárodný názov letiska: Forli
Letisko patrí k mestu: Letenky Forl? 112 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+1
Kódy letiska: FRL (LIPK)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Forli - Luigi Ridolfi

Hľadáte letenky Miramare (RMI) v meste Rimini ( Taliansko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Miramare, alebo cestujte letecky do Talianska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Miramare, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Rimini, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 63 km

Letisko Guglielmo Marconi (BLQ) patrí k mestu Bologna, domovskou krajinou ktorého je Taliansko. Rezervujte si letenky do Bologni - Guglielmo Marconi. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Guglielmo Marconi, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Bologni lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 94 km

Peretola (FLR) spadá pod mesto Florencia, ktoré ležia v štáte Taliansko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Peretola, alebo cestujte letecky do Talianska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Peretola, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Florencia za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 105 km

Rezervácia letenky na letisko Forli - Luigi Ridolfi

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Luigi Ridolfi

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.