zavřít

Letenky Grosseto Baccarini (GRS)

Hľadáte letenky Baccarini (GRS) v meste Grosseto ( Taliansko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Baccarini, alebo cestujte letecky do Talianska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Baccarini, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Grosseto, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Grosseto - Baccarini
Medzinárodný názov letiska: Grosseto
Letisko patrí k mestu: Letenky Grosseto 76 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+1
Kódy letiska: GRS (LIRS)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Grosseto - Baccarini

Letisko Peretola (FLR) patrí k mestu Florencia, domovskou krajinou ktorého je Taliansko. Rezervujte si letenky - Peretola. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Peretola, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 116 km

Galileo Galilei (PSA) spadá pod mesto Pisa, ktoré ležia v štáte Taliansko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Pisy - Galileo Galilei, alebo cestujte letecky do Talianska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Galileo Galilei, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Pisa za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 126 km

Hľadáte letenky Sant Egidio (PEG) v meste Perugia ( Taliansko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Sant Egidio, alebo cestujte letecky do Talianska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Sant Egidio, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Perugia, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 164 km

Rezervácia letenky na letisko Grosseto - Baccarini

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Baccarini

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.