zavřít

Letenky Grosseto Baccarini (GRS)

Letisko Baccarini (GRS) patrí k mestu Grosseto, domovskou krajinou ktorého je Taliansko. Rezervujte si letenky - Baccarini. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Baccarini, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Grosseto - Baccarini
Medzinárodný názov letiska: Grosseto
Letisko patrí k mestu: Letenky Grosseto 76 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+1
Kódy letiska: GRS (LIRS)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Grosseto - Baccarini

Peretola (FLR) spadá pod mesto Florencia, ktoré ležia v štáte Taliansko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Peretola, alebo cestujte letecky do Talianska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Peretola, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Florencia za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 116 km

Hľadáte letenky Galileo Galilei (PSA) v meste Pisa ( Taliansko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Pisy - Galileo Galilei, alebo cestujte letecky do Talianska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Galileo Galilei, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Pisa, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 126 km

Letisko Sant Egidio (PEG) patrí k mestu Perugia, domovskou krajinou ktorého je Taliansko. Rezervujte si letenky - Sant Egidio. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Sant Egidio, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 164 km

Rezervácia letenky na letisko Grosseto - Baccarini

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Baccarini

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.