zavřít

Letenky Miláno Malpensa (MXP)

Hľadáte letenky Malpensa (MXP) v meste Miláno ( Taliansko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Malpensa, alebo cestujte letecky do Talianska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Malpensa, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Miláno, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Miláno - Malpensa
Medzinárodný názov letiska: Milano - Malpensa
Letisko patrí k mestu: Letenky Gallarate 50 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+1
Kódy letiska: MXP (LIMC)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Miláno - Malpensa

Lugano (LUG) spadá pod mesto Lugano, ktoré ležia v štáte Taliansko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Lugano, alebo cestujte letecky do Talianska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Lugano, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Lugano za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 46 km

Letisko Linate (LIN) patrí k mestu Milan, domovskou krajinou ktorého je Taliansko. Rezervujte si letenky do Milána - Linate. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Linate, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Milána lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 64 km

Hľadáte letenky Bergamo Orio Al Serio (BGY) v meste Bergamo ( Taliansko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Bergama - Bergamo Orio Al Serio, alebo cestujte letecky do Talianska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Bergamo Orio Al Serio, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Bergamo, či požičanie auta z autopožičovne.

Rezervácia letenky na letisko Miláno - Malpensa

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Malpensa

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.