zavřít

Letenky Naples Capodichino (NAP)

Letisko Capodichino (NAP) patrí k mestu Neapol, domovskou krajinou ktorého je Taliansko. Rezervujte si letenky do Neapola - Capodichino. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Capodichino, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Neapola lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Naples - Capodichino
Medzinárodný názov letiska: Naples - Capodichino
Letisko patrí k mestu: Letenky Casoria 83 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+1
Kódy letiska: NAP (LIRN)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Naples - Capodichino

Fiumicino (FCO) spadá pod mesto Rím, ktoré ležia v štáte Taliansko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Ríma - Fiumicino, alebo cestujte letecky do Talianska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Fiumicino, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Rím za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 248 km

Hľadáte letenky Palese (BRI) v meste Bari ( Taliansko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Palese, alebo cestujte letecky do Talianska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Palese, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Bari, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 276 km

Letisko S Eufemia (SUF) patrí k mestu Lamezia Terme, domovskou krajinou ktorého je Taliansko. Rezervujte si letenky - S Eufemia. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na S Eufemia, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 304 km

Rezervácia letenky na letisko Naples - Capodichino

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Capodichino

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.