zavřít

Letenky Perugia Sant Egidio (PEG)

Letisko Sant Egidio (PEG) patrí k mestu Perugia, domovskou krajinou ktorého je Taliansko. Rezervujte si letenky - Sant Egidio. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Sant Egidio, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Perugia - Sant Egidio
Medzinárodný názov letiska: Perugia
Letisko patrí k mestu: Letenky Perugia 159 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+1
Kódy letiska: PEG (LIRZ)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Perugia - Sant Egidio

Miramare (RMI) spadá pod mesto Rimini, ktoré ležia v štáte Taliansko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Miramare, alebo cestujte letecky do Talianska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Miramare, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Rimini za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 101 km

Hľadáte letenky Fiumicino (FCO) v meste Rím ( Taliansko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Ríma - Fiumicino, alebo cestujte letecky do Talianska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Fiumicino, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Rím, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 143 km

Letisko Peretola (FLR) patrí k mestu Florencia, domovskou krajinou ktorého je Taliansko. Rezervujte si letenky - Peretola. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Peretola, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 165 km

Rezervácia letenky na letisko Perugia - Sant Egidio

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Sant Egidio

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.