zavřít

Letenky Pescara Liberi (PSR)

Liberi (PSR) spadá pod mesto Pescara, ktoré ležia v štáte Taliansko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Liberi, alebo cestujte letecky do Talianska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Liberi, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Pescara za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Pescara - Liberi
Medzinárodný názov letiska: Pescara
Letisko patrí k mestu: Letenky Pescara 124 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+1
Kódy letiska: PSR (LIBP)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Pescara - Liberi

Letisko Capodichino (NAP) patrí k mestu Neapol, domovskou krajinou ktorého je Taliansko. Rezervujte si letenky do Neapola - Capodichino. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Capodichino, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Neapola lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 167 km

Hľadáte letenky Sant Egidio (PEG) v meste Perugia ( Taliansko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Sant Egidio, alebo cestujte letecky do Talianska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Sant Egidio, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Perugia, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 199 km

Fiumicino (FCO) spadá pod mesto Rím, ktoré ležia v štáte Taliansko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Ríma - Fiumicino, alebo cestujte letecky do Talianska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Fiumicino, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Rím za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 225 km

Rezervácia letenky na letisko Pescara - Liberi

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Liberi

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.