zavřít

Letenky Rím Fiumicino (FCO)

Hľadáte letenky Fiumicino (FCO) v meste Rím ( Taliansko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Ríma - Fiumicino, alebo cestujte letecky do Talianska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Fiumicino, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Rím, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Rím - Fiumicino
Medzinárodný názov letiska: Rome - Fiumicino
Letisko patrí k mestu: Letenky Rím 2,56 mil. obyvatel
Časové pásmo: UTC+1
Kódy letiska: FCO (LIRF)
Počet terminálov: 3

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Rím - Fiumicino

Sant Egidio (PEG) spadá pod mesto Perugia, ktoré ležia v štáte Taliansko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Sant Egidio, alebo cestujte letecky do Talianska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Sant Egidio, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Perugia za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 143 km

Letisko Capodichino (NAP) patrí k mestu Neapol, domovskou krajinou ktorého je Taliansko. Rezervujte si letenky do Neapola - Capodichino. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Capodichino, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Neapola lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 248 km

Hľadáte letenky Miramare (RMI) v meste Rimini ( Taliansko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Miramare, alebo cestujte letecky do Talianska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Miramare, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Rimini, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 244 km

Rezervácia letenky na letisko Rím - Fiumicino

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Fiumicino

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.