zavřít

Letenky Rím

Mesto leží v štáte Rím. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte do Ríma na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta: Rím
Miestny názov mesta: Rome (Zobraziť ďalšie názvy mesta)

An Roimh, An R?imh, An Róimh, Erroma, Lungsod ng Roma, Mji wa Roma, Rhufain, Rim, Rim , Roeme, Rom, Roma, Rome, Romma, Romo, Rooma, Roum, Rzym, Rím, Róm, Róma, Urbs, Řim, Řím, ????, ???, ????, ???, ????, ????, ??, ????, ???, ????, ???, ????, ???, ????, ??, ???, ???, ??

Počet obyvateľov:2,56 mil. obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky Ciampino (Rím) - 17 km
Správna oblasť: Letenky Lazio

Letenky do Ríma a okolí

Letisko Fiumicino (FCO) patrí k mestu Rím, domovskou krajinou ktorého je Taliansko. Rezervujte si letenky do Ríma - Fiumicino. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Fiumicino, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Ríma lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 28 km

Hľadáte letenky Sant Egidio (PEG) v meste Perugia ( Taliansko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Sant Egidio, alebo cestujte letecky do Talianska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Sant Egidio, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Perugia, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 130 km

Capodichino (NAP) spadá pod mesto Neapol, ktoré ležia v štáte Taliansko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Neapola - Capodichino, alebo cestujte letecky do Talianska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Capodichino, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Neapol za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 229 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Nájdite lacné letenky aj na najbližších letiskách.

Mestá v okolí mesta Rím

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.