zavřít

Letenky Rimini Miramare (RMI)

Hľadáte letenky Miramare (RMI) v meste Rimini ( Taliansko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Miramare, alebo cestujte letecky do Talianska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Miramare, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Rimini, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Rimini - Miramare
Medzinárodný názov letiska: Rimini
Letisko patrí k mestu: Letenky Rimini 136 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+1
Kódy letiska: RMI (LIPR)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Rimini - Miramare

Sant Egidio (PEG) spadá pod mesto Perugia, ktoré ležia v štáte Taliansko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Sant Egidio, alebo cestujte letecky do Talianska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Sant Egidio, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Perugia za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 101 km

Letisko Guglielmo Marconi (BLQ) patrí k mestu Bologna, domovskou krajinou ktorého je Taliansko. Rezervujte si letenky do Bologni - Guglielmo Marconi. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Guglielmo Marconi, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Bologni lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 157 km

Hľadáte letenky Peretola (FLR) v meste Florencia ( Taliansko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Peretola, alebo cestujte letecky do Talianska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Peretola, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Florencia, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 158 km

Rezervácia letenky na letisko Rimini - Miramare

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Miramare

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.