zavřít

Letenky Siena Ampugnano (SAY)

Letisko Ampugnano (SAY) patrí k mestu Siena, domovskou krajinou ktorého je Taliansko. Rezervujte si letenky - Ampugnano. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Ampugnano, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Siena - Ampugnano
Medzinárodný názov letiska: Siena - Ampugnano
Letisko patrí k mestu: Letenky Siena 55 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+1
Kódy letiska: SAY (LIQS)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Siena - Ampugnano

Hľadáte letenky Peretola (FLR) v meste Florencia ( Taliansko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Peretola, alebo cestujte letecky do Talianska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Peretola, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Florencia, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 61 km

Galileo Galilei (PSA) spadá pod mesto Pisa, ktoré ležia v štáte Taliansko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Pisy - Galileo Galilei, alebo cestujte letecky do Talianska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Galileo Galilei, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Pisa za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 107 km

Letisko Sant Egidio (PEG) patrí k mestu Perugia, domovskou krajinou ktorého je Taliansko. Rezervujte si letenky - Sant Egidio. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Sant Egidio, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 141 km

Rezervácia letenky na letisko Siena - Ampugnano

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Ampugnano

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.