zavřít

Letenky Bangkok (BKK)

Letisko Bangkok (BKK) patrí k mestu Bangkok, domovskou krajinou ktorého je Thajsko. Rezervujte si letenky do Bangkoku - Bangkok. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Bangkok, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Bangkoku lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Bangkok
Medzinárodný názov letiska: Bangkok
Letisko patrí k mestu: Bangkok
Krajina:Letenky Thajsko
Časové pásmo: UTC+7
Kódy letiska: BKK (VTBS)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Bangkok

Hľadáte letenky Siem Reap (REP) v meste Siem Reap ( Kambodža)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Siem Reap, alebo cestujte letecky do Kambodže na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Siem Reap, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Siem Reap, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 341 km

Samui (USM) spadá pod mesto Surat Thani, ktoré ležia v štáte Thajsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Samui, alebo cestujte letecky do Thajska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Samui, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Surat Thani za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 113 km

Letisko Pochentong (PNH) patrí k mestu Phnom Penh, domovskou krajinou ktorého je Kambodža. Rezervujte si letenky do Phnom Penh - Pochentong . Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Pochentong , potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Phnom Penh lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 458 km

Rezervácia letenky na letisko Bangkok

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Bangkok

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.