zavřít

Letenky Bangkok (BKK)

Bangkok (BKK) spadá pod mesto Bangkok, ktoré ležia v štáte Thajsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Bangkoku - Bangkok, alebo cestujte letecky do Thajska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Bangkok, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Bangkok za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Bangkok
Medzinárodný názov letiska: Bangkok
Letisko patrí k mestu: Bangkok
Krajina:Letenky Thajsko
Časové pásmo: UTC+7
Kódy letiska: BKK (VTBS)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Bangkok

Letisko Siem Reap (REP) patrí k mestu Siem Reap, domovskou krajinou ktorého je Kambodža. Rezervujte si letenky - Siem Reap. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Siem Reap, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 341 km

Hľadáte letenky Samui (USM) v meste Surat Thani ( Thajsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Samui, alebo cestujte letecky do Thajska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Samui, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Surat Thani, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 113 km

Pochentong (PNH) spadá pod mesto Phnom Penh, ktoré ležia v štáte Kambodža. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Phnom Penh - Pochentong , alebo cestujte letecky do Kambodže na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Pochentong , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Phnom Penh za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 458 km

Rezervácia letenky na letisko Bangkok

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Bangkok

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.