zavřít

Letenky Hat Yai (HDY)

Letisko Hat Yai (HDY) patrí k mestu Hat Yai, domovskou krajinou ktorého je Thajsko. Rezervujte si letenky - Hat Yai. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Hat Yai, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Hat Yai
Medzinárodný názov letiska: Songkhla - Hat Yai
Letisko patrí k mestu: Hat Yai
Krajina:Letenky Thajsko
Časové pásmo: UTC+7
Kódy letiska: HDY (VTSS)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Hat Yai

Penang (PEN) spadá pod mesto Penang, ktoré ležia v štáte Malajzia. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Penang, alebo cestujte letecky do Malajzie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Penang, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Penang za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 35 km

Hľadáte letenky Krabi (KBV) v meste Krbi ( Thajsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Krabi, alebo cestujte letecky do Thajska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Krabi, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Krbi, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 158 km

Letisko Phuket (HKT) patrí k mestu Phuket, domovskou krajinou ktorého je Thajsko. Rezervujte si letenky do Phuket - Phuket. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Phuket, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Phuket lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 232 km

Rezervácia letenky na letisko Hat Yai

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Hat Yai

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.