zavřít

Letenky Hat Yai (HDY)

Hľadáte letenky Hat Yai (HDY) v meste Hat Yai ( Thajsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Hat Yai, alebo cestujte letecky do Thajska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Hat Yai, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Hat Yai, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Hat Yai
Medzinárodný názov letiska: Songkhla - Hat Yai
Letisko patrí k mestu: Hat Yai
Krajina:Letenky Thajsko
Časové pásmo: UTC+7
Kódy letiska: HDY (VTSS)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Hat Yai

Letisko Penang (PEN) patrí k mestu Penang, domovskou krajinou ktorého je Malajzia. Rezervujte si letenky - Penang. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Penang, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 35 km

Krabi (KBV) spadá pod mesto Krbi, ktoré ležia v štáte Thajsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Krabi, alebo cestujte letecky do Thajska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Krabi, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Krbi za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 158 km

Hľadáte letenky Phuket (HKT) v meste Phuket ( Thajsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Phuket - Phuket, alebo cestujte letecky do Thajska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Phuket, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Phuket, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 232 km

Rezervácia letenky na letisko Hat Yai

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Hat Yai

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.