zavřít

Letenky Hua Hin Hua Hin Airport (HHQ)

Hua Hin Airport (HHQ) spadá pod mesto Hua Hin, ktoré ležia v štáte Thajsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Hua Hin Airport, alebo cestujte letecky do Thajska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Hua Hin Airport, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Hua Hin za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Hua Hin - Hua Hin Airport
Medzinárodný názov letiska: Prachuap Khiri Khan - Hua Hin
Letisko patrí k mestu: Hua Hin
Krajina:Letenky Thajsko
Časové pásmo: UTC+7
Kódy letiska: HHQ (VTPH)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Hua Hin - Hua Hin Airport

Letisko Bangkok (BKK) patrí k mestu Bangkok, domovskou krajinou ktorého je Thajsko. Rezervujte si letenky do Bangkoku - Bangkok. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Bangkok, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Bangkoku lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 91 km

Hľadáte letenky Samui (USM) v meste Surat Thani ( Thajsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Samui, alebo cestujte letecky do Thajska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Samui, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Surat Thani, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 61 km

Siem Reap (REP) spadá pod mesto Siem Reap, ktoré ležia v štáte Kambodža. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Siem Reap, alebo cestujte letecky do Kambodže na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Siem Reap, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Siem Reap za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 430 km

Rezervácia letenky na letisko Hua Hin - Hua Hin Airport

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Hua Hin Airport

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.